Strona główna / Praca

Inżynier/Technik sprzedaży

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż produktów i usług z portfolio firmy,
  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie doboru produktów,
  • bezpośredni kontakt z istniejącymi i potencjalnymi klientami,
  • negocjacje handlowe z partnerami handlowymi,
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami na wytypowanym obszarze,
  • ofertowanie wg standardów firmy,
  • pilotowanie procesów sprzedażowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne poparte doświadczeniem lub wiedzą z dziedziny montażu/produkcji elektroniki,
  • doświadczenie we współpracy z klientami,
  • kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu,
  • samodyscyplina, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej,
  • znajomość środowiska MS Office,
  • dociekliwość i chęć przyswajania wiedzy branżowej,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – atut dodatkowy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników system prowizyjny,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy (również poza granicami kraju),
  • niezbędne narzędzia pracy.

CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku, Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
prosimy przesyłać na adres info@paktel.pl

Kontakt

PAKT Electronics
ul. Papieżka 71a
87-800 Włocławek
Polska

tel. 662 236 663
tel. 601 420 779
tel. 608 664 589
(also for EN)
fax +48 54 237 12 50
email: info@paktel.pl
www.paktel.pl