Pakt Electronics, siedziba główna firmy.

PAKT Electronics to firma istniejąca od 2008 roku, którą tworzą ludzie znający się na rzeczy. Szereg lat pracy w branży pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które teraz oddajemy do Twojej dyspozycji.

Nasza oferta to nie tylko maszyny, urządzenia czy materiały eksploatacyjne do produkcji i serwisu elektroniki, ale przede wszystkim nieustannie poszerzana wiedza, którą chętnie wesprzemy proces tworzenia Twojego sukcesu.

Dobór oferowanego sprzętu i wyposażenia poprzedzamy głęboką analizą jego niezawodności i przydatności w konkretnym zastosowaniu. Ponadto aby potwierdzić jego skuteczność w wielu przypadkach udostępniamy go naszym klientom do celów testowych.

W poszukiwaniu optymalnego rozwiązania bardzo często korzystamy z rozwiązań nieszablonowych, dzięki czemu chętnie podejmujemy się niestandardowych projektów.

Produkty z naszej oferty trafiają zarówno do dużych, międzynarodowych koncernów, jak też do niewielkich firm o zasięgu lokalnym.

Nawet najbardziej zaawansowane urządzenia, bez należytej obsługi stają się bezużyteczne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym partnerom pełne wsparcie techniczne.

Jeśli chcesz się rozwijać i szukasz rozwiązań na miarę swoich potrzeb i możliwości, skorzystaj z naszych usług.

PAKT Electronics to: skuteczność, solidność oraz terminowość.

PAKT Electronics
ul. Papieżka 71a
87-800 Włocławek
Polska

tel. 662 236 663
tel. 601 420 779
tel. 608 664 589
(also for EN)
fax +48 54 237 12 50
email: info@paktel.pl
www.paktel.pl

 

Europlacer - partner Pakt ElectronicsDiener - partner Pakt ElectronicsQTek - partner Pakt ElectronicsABEBA - partner Pakt Electronics ULT - partner Pakt Electronics Mekko
EBSO SJ INNO TECH