Firma

 Sprzęt i wyposażenie
dla elektroników

Poznaj naszą firmę

PAKT Electronics to firma istniejąca od 2008 roku, którą tworzą ludzie znający się na rzeczy. Szereg lat pracy w branży pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które teraz oddajemy do Twojej dyspozycji.

Nasza oferta to nie tylko maszyny, urządzenia czy materiały eksploatacyjne do produkcji i serwisu elektroniki, ale przede wszystkim nieustannie poszerzana wiedza, którą chętnie wesprzemy proces tworzenia Twojego sukcesu. Dobór oferowanego sprzętu i wyposażenia poprzedzamy głęboką analizą jego niezawodności i przydatności w konkretnym zastosowaniu. Ponadto aby potwierdzić jego skuteczność w wielu przypadkach udostępniamy go naszym klientom do celów testowych.

W poszukiwaniu optymalnego rozwiązania bardzo często korzystamy z rozwiązań nieszablonowych, dzięki czemu chętnie podejmujemy się niestandardowych projektów. Produkty z naszej oferty trafiają zarówno do dużych, międzynarodowych koncernów, jak też do niewielkich firm o zasięgu lokalnym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zespół PAKT Electronics

 

Nasze przewagi

Sprawdzone
rozwiązania

Dobór oferowanego sprzętu i wyposażenia poprzedzamy głęboką analizą jego niezawodności i przydatności w konkretnym zastosowaniu. Ponadto aby potwierdzić jego skuteczność w wielu przypadkach udostępniamy go naszym klientom do celów testowych.

Kompleksowa
oferta

Szerokie portfolio naszych produktów pozwala na kompleksowe zaopatrzenie Twojego obszaru produkcji elektroniki. Począwszy od linii montażu SMT poprzez instrumenty inspekcyjne aż po zabezpieczenia antystatyczne.

Dzielimy się z Klientami
naszą wiedzą
Nasza oferta to nie tylko maszyny, urządzenia czy materiały eksploatacyjne do produkcji i serwisu elektroniki, przede wszystkim nieustannie poszerzana wiedza, którą chętnie wesprzemy proces tworzenia Twojego sukcesu.

Kariera

Aktualne oferty pracy